Keltas Helsingioras - Helsingborgas

Maršrutas Helsingioras - Helsingborgas  yra viena patogiausių ir greičiausių susisiekimo jungčių tarp Danijos ir Švedijos. Helsingboras – svarbus Švedijos regiono centras, o Helsingioras nuo Danijos sostinės – gražiosios ir poetų daug kartų aprašytos Kopenhagos nutolęs vos 44 km., t.y. valanda arba mažiau kelio traukiniu, automobiliu arba autobusu. Keltai šiuo maršrutu plaukia kelis kartus per dieną ir jau už kelių valandų pasiekia kitą krantą. Kelionė jūra maloni, nes tai yra vienintelis būdas, keliauti linksmai pramogaujant arba, pabaigiant darbo projektus, ilsintis, įsigyjant puikių gaminių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo:

Adresas: Sofhie Brahes gade 1A, Helsingor DK-3000, Danija

GPS koordinatės: 56° 2' 4" N, 12° 37' 2" E

Terminale yra kavinė, suvenyrų parduotuvė, bankomatas, valiutų keitykla.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių vykstančių su transportu priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus penkiolikai minučių iki kelto išplaukimo ir baigiasi likus penkioms minutėms iki kelto trečio signalo.

Norime priminti, kad kiekvieno bilieto rezervaciją galima atšaukti per 24 val. nuo jo užsakymo. 

Atvykstama Oljehamnsleden

Adresas: Oljehamnsleden 60, 252 25, Helsingborgas, Švedija

GPS koordinatės: 56.0265° / 12.6975°

Prie terminalo pastato yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – kavinė, bankomatas.

Keltai plaukiantys maršrutu Helsingioras - Helsingborgas

Maršrutu Helsingioras - Helsingborgas  plaukia net du kompanijos „Scandlines” keltai. Kelionė trunka apie valandą, o keltai uostus palieka kas pusę valandos ( 30 min.). Hamlet ir Tycho Brahe - modernūs ir jaukūs laivai, talpinantys apie 1 tūkst. keleivių.  Vienas iš jų - Hamlet keltas -  tikras jūrų milžinas, kurio keleiviai gali mėgautis aukščiausio lygio aptarnavimu ir itin preciziškai paruoštu maistu. Antrasis - keltas Tycho Brahe yra jaukus keltas, kuriame puikiai jaučiasi šeimos su mažais vaikais. Laivuose svečiai kviečiami į atvirame denyje, esančias, poilsio erdves, kavines, bei suvenyrų, žaislų, drabužių ar kitų prekių parduotuves. Čia yra poilsio erdvė, kurioje keleiviai kviečiami skaityti įdomią spaudą, žaisti stalo žaidimus arba organizuoti komandinius žaidimus. Jauniausi keliautojai suras vaikų žaidimų kambarius, o jaunuoliai galės smagiai paleisti laiką prie lošimo automatų.

Bendrovės „Scandlines” laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Keltuose praėjimai, liftai ir kajutės pritaikytos prie standartinio neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų.


LOADING ...