Keltas Hirtshals - Seydisfjorduras

Maršrutas Hirtshals - Seydisfjorduras yra idealus pasirinkimas keliaujantiems iš Islandijos į Daniją, arba iš Žemyninės Europos į Islandiją. Tai patogi susisiekimo jungtis. Kelionė jūra suteiks daug malonių akimirkų, o išlipus į kitą uostą atsidursite pačiuose miestų centruose. Juolab, keliauti laivu galima su nuosavu transportu. Tad Jums nereiks rūpintis automobilio nuoma.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Hirtshals:

Adresas: Container Kajen 4, DK-9850 Hirtshals, Danija
GPS Koordinatės: 57.36 9.58

Prie terminalo pastato yra automobilių saugojimo aikštelė, terminale rasite kavinę, bankomatą, valiutos keityklą.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be jų registracija prasideda likus 1,5 val. iki laivo išplaukimo. Kelto personalas rekomenduoja keleiviams su specialiaisiais poreikiais atvykti likus 2,5 val. iki kelto išplaukimo. Tuo metu prasideda keleivių su specialiais poreikis registracija. Taip pat atvykus anksčiau užtikrinama ne tik sklandi registracijos procedūra, tačiau ir visų netikėtumų operatyvus pašalinimas.
Keleiviai gali gabenti iki 50 kg. šaldytų produktų nemokamai.

Atvykstama į Seydisfjordur Terminalą:

Address: Hafnargøta, IS-710 Seyðisfjørður, Islandija
GPS koordinatės: 64.001510 -22.551617

Terminale yra kavinė, bankomatas, valiutos keitykla.

Keltas plaukiantis maršrutu Hirtshals - Seydisfjorduras

Maršrutą Hirtshals - Seydisfjordur aptarnauja keltų operatorius Smyril line. Šiuo maršrutu plaukia kompanijos laivas Norona. Keltu gali keliauti iki beveik 1,5 tūkst. keleivių. Kelionė laivu Norona padovanos neišdildomų akimirkų. Čia yra įrengta lauko futbolo aikštelė. Joje smagiai ir aktyviai praleistas laikas sumažins kasdien patiriamą stresą ir garantuos puikių emocijų dozę. Sporto klube, baseine ir saunoje keleiviai kviečiami atsipalaiduoti ir nusimesti rūpesčiu. Kelte Norona rasite puikius barus ir restoranus – juose patiekiami įvairūs patiekalai. Yra specialūs pasiūlymai vegetarams ir asmenims, kurie yra alergiški laktozei.
Jaukios kajutės subalansuotos kiekvieno ramiai akimirkai. Laive esantis kino teatras talpina iki 23 – jų keleivių ir garantuoja adrenalino pliūpsnį. Parduotuvėse rasite puikių gėrimų, drabužių, suvenyrų, žaislų ar net kosmetikos. Čia dirbantis paslaugus personalas visuomet maloniai pagelbės ir patars. Vaikų ir jaunuolių žaidimų erdvės, kuriose priklausomai nuo amžiaus jaunuoliai arba vaikai gali smagiai praleisti laiką.


LOADING ...