Keltas Meno salos - Liverpulis

Daglasas yra svarbi jūrinė jungtis tarp Meno salos ir Anglijos, tuo tarpu maršrutas Daglsas  - Liverpulis yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei ieškote sprendimo, kaip greitai iš šios salos atvykti į Angliją. O ir laiko šiai kelionei daug skirti nereikės – ji truks tik 2 valandas ir 30 minučių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Jei registracija jau atlikta, nepraleiskite progos išgerti puodelį arbatos ar akvos ir pasimėgauti puikiais Dalglaso keltų terminalo vaizdais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Kiekvienas keliautojas, kuris  palnuoja vykti šiuo maršrutu, turi įsidėmėti 3 ypač svarbius skaičius. Tai – 1,5; 25 ir 45. 1,5  valandos - prieš tiek laiko  prasideda keleivių registracija; 25 minutės- prieš tiek laiko baigiasi keleivių registracija tiems asmenims, kurie vyksta be automobilių; 45 minutės- prieš tiek laiko baigiasi registracija tiems keleiviams, kurie vyks automobiliais.

Atvykstama į Liverpulio keltų terminalą

Adresas: Steam Packet Company, Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool L3 1DL

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 53.24.22.02 - 2.59.50.25

Tie, kurie planuoja vykti į Liverpulį, turėtų dėmesį atkreipti ir į šio keltų terminalo darbo laiką:  vasaros sezono metu (kovo  - spalio mėnesiais) keltų terminalas yra atidarytas nuo 09.00 iki 18.00 valandos, tuo tarpu žiemos sezono metu (nuo lapkričio iki vasario) keltų terminalas veikia nuo 10.00 iki 16.00 valandos. Keltų terminale rasite  informacijos biurą, galėsite išgerti kavos.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Liverpulis

Mannanan

Vienas iš keltų, kuriuo plaukia Daglasas - Liverpulio  reiso dalyviai, yra Mannanan. Tai – keltas, kuriuo plaukdami pasijausite taip, lyg leistumėte laiką ma-ame atostogų miestelyje, mat čia yra viskas, ko gali reikėti turistams: kino teatro salės, parduotuvės, kavinė, jaukios ir patogios kajutės, konferencijų salė.

Bee My Chree

Plaukiantiems šiuo keltu laikas tikrai neprailgs – pasirinkimų, ką veikti, šiame kelte ypač daug, todėl, jei norite produktyviai leisti kelionės valandas, dar prieš kelionę suplanuokite, ką veiksite.


LOADING ...