LOADING ...

Isle of Man Steam Packet

Pats svarbiausias dalykas kurį yra būtina paminėti kalbant apie šią kompaniją, pavadinimu Isle of Man Steam Packet, yra tas, jog ši kompanija yra seniausia kompanija, kuri keltais gabena keleivius. O argi galėtų būti kitaip  - juk veikla buvo pradėta vykdyti dar 1830 metais. Iš pradžių buvo apsiribojama vos keliais maršrutais, šiandien jų skaičius išaugo iki 12. Toks paltus maršrutų pasirinkimas suteikia galimybę rinktis įvairias keliones.

Isle of Man Steam Packet logo.png


Populiariausios keltų linijos:

  • Meno sala - Dublinas
  • Meno sala - Liverpulis
  • Meno sala - Belfastas
  • Meno sala - Berkenhedas
  • Meno sala - Heyshemas
  • Meno sala - Larnas

Per šiuos ilgus kompanijos gyvavimo metus, netrūko ir įvairių pokyčių: išaugo ne tik maršrutų skaičius, bet ir keitėsi darbo metodai, koncepcija,  gerokai padidėjo metinis klientų skaičius bei darbuotojų kiekis. Ir visa tai buvo daroma tik todėl, kad būtų patenkinti keliautojų poreikiai. Vis dėlto, ne visada buvo išgyvenami vien tik pakilimai – kompanijai teko išgyventi ir Didijį bei Antrąjį Pasaulinį karą, todėl tais laikotarpiais ne tik nebuvo kuomet galvoti apie pelno išaugimą ar maršrutų padidėjimą, tačiau buvo patiriami ir nemenki nuostoliai.

Šiandien Isle of Man Steam Packet yra moderni, keliautojų  lūkesčius sugebanti pateisinti, inovatyvi keltų kompanija, kuri siūlo keliauti įvairiomis kryptimis ir Meno salos gyventojams ar svečiams pasiekti Airiją ar Angliją. Per metus šios kompanijos paslaugomis maždaug apie 600 000 keleivių, taip pat yra perkeliama apie 170 000 transporto priemonių. Keliaujama vienu iš dviejų modernių keltų, kuriose yra viskas, kad keliautojai jaustųsi patogiai. Keltai sukomponuoti taip, kad jais keliauti būtų patogu ir vaikams, neįgaliems, vyresnio amžiaus žmonėms.

Tam, kad galėtumėte sužinoti svarbią informaciją apie šią kompaniją ar jos vykdomus maršrutus, o galbūt įsigyti bilietų, nebūtina skubėti  į artimiausią kelionių agentūrą – visa tai galima padaryti ir internetu. Kompanija puikiai supranta, kad bėgant laikui ženkliai pasikeitė ir keliautojų įpročiai – šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių keliones planuoja pasitelkdami internetą. To neliko nepastebėjusi ir kompanija – visą svarbią informaciją pateikia internete bei suteikia galimybę įsigyti bilietus tiesiog neišeinant iš  namų.