Keltas Portsmutas - Šerburgas

Šerburgas jūrinė yra jungtis tarp Prancūzijos ir Anglijos. Visai nesvarbu, koks yra jūsų kelionės pobūdis, toks susiekimo būdas tiks bet kuriuo  atveju. Reisai vykdoma kiekvieną savaitės dieną, jo trukmė yra 4 valandos 15 minučių. Kelionės laikas tikrai neprailgs – jos metu turėsite galimybę užsiimti įvairia veikla.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Porthsmouth  keltų uosto

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Didžioji Britanija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės:  50.811823,-1.088367

Jei į keltų terminalą atvykote kur kas anksčiau, nei prasideda registracija, likusį laiką išnaudokite prasmingai: pasimėgaukite kava arba arbata kelte veikiančioje kavinėje, užsukite įsigykite mielų suvenyrų ar kelionei būtinų daiktų į šiame terminale veikiančią parduotuvę arba leiskite laiką naudodamiesi interneto teikiamas privalumais. Jei nespėjote suplanuoti visos kelionės eigos – ne bėda: likusį laisvą laiką galite skirti būtent šiam tikslui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Ji pradedama vykdyti likus kelioms valandoms iki išvykimo. Atvykę į terminalą atidžiai sekite ženklus tam, kad sklandžiai bei greitai rastumėte registracijos vietą. Keltu plaukti galite kartu su automobiliu arba palikti jį šalia esančioje automobilių  saugojimo aikštelėje.

Atvyksatama į Cherbourg keltų uosto

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, Prancūzija

Tel: +33 2 33 43 23 87

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Šiame keltų uosto terminale jus pasitiks iš kavinės sklindantys kavos  bei arbatos aromatai, dėmesį patrauks parduotuvės vitrinoje esantys mieli suvenyrai bei kiti naudingi pirkiniai.

Keltai plaukiantys maršrutu Portsmutas - Šerburgas

Vykstama Normandien Express keltu. Keltas turi laukimo sales, veikia internetas, kavinę, 2 barus, vaikų priežiūros kambarį, parduotuvę, todėl laikas tikrai neprailgs.  Puikios kajutės tampa maloniu prieglobsčiu visos kelionės metu.  Galite rinktis vieną iš kelių skirtingų tipų kajučių. Kelionę dar paprastesne bei sklandesne paverčia ir dar kelios detalės: į kelionę galite vykti kartu su naminiais gyvūnais, todėl jums nebeteks spręsti svarbaus klausimo, kam juos palikti. Maža to, keleiviams nėra taikomi bagažo apribojimai, todėl tai reiškia, kad jums neteks laužyti galvos svarstant, kokius daiktus pasiimti į kelionę, o kuriuos palikti namuose.


LOADING ...