Keltas Zasnicas – Treleborgas

Zasnicas – Treleborgas yra pati greičiausia susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Skandinavijos. Centrinės Europos gyventojams šis maršrutas – pati patogiausia galimybė pasiekti Pietų Švediją ar Norvegiją, o Skandinavijos gyventojams – centrinę ar Pietų Europą. Keturios valandos kelte pramogaujant mainais į net kelias dienas trunkančią kelionę automobiliu, autobusu arba varginantį skrydį.  

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Zasnico keleivių terminalo:

Adresas: Fährfaren Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Zasnicas, Vokietija

GPS koordinatės: 54.486667, 13.583306

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda tris valandas iki išplaukimo ir pasibaigia likus valandai ir trisdešimt minučių iki inkaro pakėlimo. Keleivių su automobiliais registracija vykdoma tuo pačiu metu, priešais terminalo pastatą (stebėti nurodomuosius ženklus). Tikslius laikus reikėtų žiūrėti tvarkaraštyje.

Išvykimo salėje laukiantys keleiviai gali pasivaišinti kava ar arbata ir pasmaguriauti užkandžiais uosto terminalo kavinėje. Terminale veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys ir yra kitų patogumų. 

Atvykstama į Treleborgo keltų terminalą:

Adresas: Kontinentplan, 231 23 Treleborgas, Švedija

GPS kordinatės: 55.372194, 13.152306 

Keltai plaukiantys maršrutu Zasnicas – Treleborgas

Zasnicas – Treleborgas maršrutu plaukia puikus Stena line keltas Sassnitz. Keltas šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos keturias valandas.

Keltu Sassnitz vienu metu gali keliauti net devyni šimtai keleivių ir jiems visuomet pasirengęs pagelbėti personalas. Keltu galima plaukti drauge su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. 

Sassnitz

1989 metais statytas laivas buvo ne kartą modernizuojamas. Kelionė šiuo keltu trunka vos keturias valandas, kurių metu galite pasigrožėti užburiančia Baltijos jūros panorama, o  vaikai puikiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje.

Norintys padirbėti – galės tai netrukdomi padaryti konferencijų salėje, taip pat turės galimybe naudotis visa konferencijai reikalinga įranga, bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Restorane Jūsų laukia neįtikėtini patiekalai ir užkandžiai. Galėsite pasimėgauti kokybiška kava arba arbata, gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimai, užkandžiais.  

Kelte varžybų arba naujausių filmų nenorintys praleisti keleiviai kviečiami apsilankyti kino teatre.

Jeigu namuose pamiršote kelionei būtinų daiktų galėsite tai įsigyti kelte esančiose parduotuvėse. Čia rasite platų asortimentą kvepalų, kosmetikos, suvenyrų…


LOADING ...