LOADING ...

Viking Line keltas - Gabriella

Kompanijos Viking Line laivas Gabriella aptarnauja maršrutą Helsinkis – Mariehamnas – Stokholmas. Kelionė juo trunka maždaug 16 val. 30 min. Tikslų laiką reikia žiūrėti keltų tvarkaraštyje. Keltas siūlo įvairias pramogas skirtingų pomėgių keleiviams.


Keltas Gabriella.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Gabriella techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1992;
  • Greitis: 5 kn.;
  • Keleiviai: 2,400;
  • Automobiliai: 400;

Apgyvendinimas

Kelte Gabriella keleivių ir svečių laukia skirtingų klasių kajutės. Čia galite rasti puikias kajutes su balkonu bei dideliais langais, pro kuriuos atsiveria milžiniška jūros panorama. Tuo tarpu, pasirinkus dvivietę kajutę su langu įsikursite jaukiose patalpose, kuriose yra svetainė, miegamasis, kavos virimo aparatas, plaukų džiovintuvas, televizorius, bei į komplekto kainą jau įskaičiuoti pusryčiai.

Kita vertus, nepaisant to, kurios klasės kajutę pasirinksite, visur rasite modernaus dizaino apartamentus. Juose apsistoti gali nuo vieno iki keturių asmenų. Kelto Gabriella visose kajutėse galima papildomai pastatyti vaikišką lovelę kūdikiams.

Maitinimas

Kelto Gabriella restoranuose dirbantis profesionalus personalas pasirengęs įgyvendinti kiekvieno kliento įnorius. Laive gaminami ne tik tradiciniai Švedijos virtuvei būdingi patiekalai, tačiau ir unikalūs – modernūs – skonių deriniai.

Kelte Gabriella nereikia nerimauti keleiviams alergiškiems laktozei ar glitimui. Jiems ruošiamas specialus meniu.

Laivo baruose galima atsigaivinti kokteiliais. Kavinėse – paskanauti kava, arbata, puikiu skanėstu ar įdomesniu užkandžiu. Ir visa tai jaukioje aplinkoje. Atvirame denyje palydėkite arba pasitikite saulę ir leiskite sau jaukiai praleisti akimirką įdomioje draugijoje. Taip pat pasimėgaukite vyno taure ar intriguojančiu straipsniu.

Pramogos

Kelte Gabriella yra daug pasilinksminimo vietų bei galimybių. Apart tradicinų šokių iki ryto ir vaikų šypsenomis bei juoku praskaidrinančių vaidinimų, laive galima keliauti į apsipirkimo maratoną. Kas gali būti geriau? Kelto Gabriella personalas pasirūpins, kad Jums nereiktų sukti galvos. Parduotuvėse rasite garsių rekinių ženklų gaminių. Čia galėsite pasirinkti iš plataus spaudos, aksesuarų, rūbų, rankinių, alkoholio, kosmetikos ir parfumerijos gaminių asortimentas. Taip pat parduotuvėse yra platus pasirinkimas vaikiškų prekių, žaislų.

Kelte Gabriella yra baseinas vaikams. Laivo keleiviai kviečiami į 30–50 min. SPA procedūras.

Kompanijos Viking Line kelte yra žaidimų ir renginių organizatorius, kurio dėka nuolat organizuojamos šou programos. Jaunimas turi atskirą kambarį, kuriame gali mokytis programavimo subtilybių ar, tiesiog, žaisti kompiuterinius žaidimus.