Keltas Amsterdamas – Niukaslis

Kelto maršrutas Amsterdamas – Niukaslis populiarus tarp keliaujančių iš Europos į Angliją su savo automobiliu. Keltas populiari transporto priemonė, norint nusigauti į Angliją, o patogus keltas, restoranai, jaukios kajutės užtikrina, jog atostogos prasidės tą akimirką, kai įvažiuosite į keltą. Niukaslis įdomi ir populiari atostogų vieta, visai neseniai net išrinkta kaip geriausia vieta trumpoms atostogoms Anglijoje. Tad iš tiesų verta keliauti keltu. Jei kelionės tikslas nėra pats Niukaslis, vis tiek verta sustoti ir bent trumpam pasimėgauti įspūdingu miesto senamiesčiu ir pasivaikščioti centre vingiuojančia galinga upe.

Niukaslis yra patogiu atstumu nuo kitų didelių ir reikšmingų Didžiosios Britanijos miestų. 131 km iki Lydso, 148 km iki Edinburgo, 398 km iki Londono. Taigi keliauti keltu iš Europos į Didžiąją Britaniją itin patogu pasinaudojus maršrutu Amsterdamas – Niukaslis.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Felison keltų terminalo Ijmuidene

Adresas: Sluisplein 55, 1975 AG IJmuiden, Nyderlandai

GPS koordinatės: 52.463277 4.585628

Keltų terminalas yra nedideliame miestelyje Ijmuidene, visai šalia Amsterdamo. Pats terminalas atlieka tik pagrindines funkcijas. Terminale yra kavinukė, kur tikrai rasite kavos ar arbatos, yra neįgaliesiems pritaikyti WC bei motinos ir kūdikio kambariai patiems mažiausiems keliautojams.

Atvykstama į Tarptautinį keltų terminalą North Shieldse

Adresas: International Passenger Terminal, 6EEd, North Shields NE29, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 54.992686 -1.451979

Keltų terminalas yra įsikūręs North Shieldse, visai šalia Niukaslio miesto centro. Į šį terminalą atvyksta visi iš Amsterdamo plaukiantys keltai. Terminale be įprastų uosto paslaugų yra ir valiutos keitimo biuras, baras, pardavimo automatai bei kambariai kūdikių pervystymui. O terminalo prieigose yra ir prekybos centras.

Keltai plaukiantys maršrutu Amsterdamas – Niukaslis

Maršrutu Amsterdamas – Niukaslis plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai. Maršrutu keltai plaukia apie 9 kartus per savaitę į abi puses, kelionės trukmė yra kiek daugiau nei 16 valandų. Kaip ir įprasta kompanijoje DFDS Seaways, visi maršrutu plaukiantys keltai yra modernūs, juose įrengtos jaukios ir patogios kajutės, yra kajučių pritaikytų neįgaliesiems bei keliaujantiems su savo augintiniais. Keltuose keleivių patogumui yra kavinė, baras, vaikų žaidimų kambarys.


LOADING ...