Keltas Langnas – Turku

Langnas – Alandų salų traukos centras. Ši vieta kasmet pritraukia tūkstančius turistų dėl dviračių takų ir žmogaus rankos nepaliestos gamtos. Maršrutas Langnas – Turku yra greita susisiekimo jungtis tarp Alandų salų ir Suomijos. Turku – regiono centras ir vienas judriausių Suomijos uostų. Iš jo patogu tęsti kelionę į bet kurią Skandinavijos dalį. Turku garsėja savo senamiesčio gatvelėmis, pramogų vietomis šeimoms, o kelionė jūra yra lyg maloni aktyvios kelionės pradžia.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Turku keleivių terminalo:

Adresas: Ensimmäinen Linja, 20100 Turku, Suomija

GPS koordinatės: 60.434046, 22.222194

Terminale rasite jaukią kavinę, kurioje galėsite paskanauti puikių užkandžių, kavos ir arbatos. Uosto teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija su keleiviniu transportu vyksta kitoje vietoje nei keleivių be automobilių. Todėl įvažiavus į uosto teritoriją reikia stebėti ženklus. Terminale, keleivių su ir be automobilių registracija vyksta kiekvieną dieną nuo 06.30 iki 9.30 val. ir nuo 16.00 iki 20.30 val.

Registracijos procedūrą galima atlikti ryte. Svarbu turėti omenyje, jog terminale nėra bankomato, valiutos keityklos.

Atvykstama į Langno Keltų terminalą

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland

Koordinatės: 60.116941, 20.298574

Terminale yra kavinė, prie pastato - suvenyrų krautuvėlė.

Keltai plaukiantys maršrutu Langnas – Turku

Maršrutu Langnas – Turku plaukia du draugiški aplinkai kompanijos Viking Line laivai: Amorella ir Viking Grace. Taip pat šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški „Tallink Grupp” keltai: „Baltic princess” ir „Galaxy”. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tiesiog, apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu. Maloniai nuteikia galimybė šiais moderniais keltais plaukti drauge su savo augintiniais.

Keltas Amorella

Keltas Amorella talpina iki 2,480 keleivių. Laive yra net keli restoranai ir barai. Juose galite pasirinkti tiek neregėtų ir neragautų skonių derinių, tiek tradicinių skanėstų. Restoranuose rasite salotų barą, užkandžių, desertų ir pagrindinius meniu.

Keltas Viking Grace

Kelte Viking Grace apart tradicinių pramogų ir restoranų yra jaukus SPA centras, baseinas, vaikų žaidimų kambarys. Laivas kiekvieną vakarą pavirsta įspūdingos vakaro programos vieta. Tad keleiviams belieka leistis į kelionės garantuojamą pramogų sūkurį ir pasisemti neišdildomų prisiminimų.


LOADING ...