Keltas Mariehamnas - Helsinkis

Maršrutas Mariehamnas - Helsinkis patogi susisiekimo jungtis, keliautojams, kurie nori nuvykti į Suomijos sostinę arba Alandų salas. Juk šalies pažinimas prasideda nuo jos kultūros ir lankytinų objektų apžiūrėjimo. Kita vertus, iš šių uostų patogu tęsti kelionę į Estiją, Rusiją ar Norvegiją. Kelionė trunka apie trylika valandų. Kruiziniame laive jos prabėga nejučia. Juk čia yra gausu įvairių pramogų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš keleivių terminalo Mariehamne:

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių ir kitų transporto priemonių registracija vyksta pirmame terminalo aukšte. Keleivių su transporto priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus dviems valandoms iki grafike nurodyto keltų išplaukimo laiko.

Judėjimo negalią turinčių keleivių prašoma paskambinti nurodytais kontaktais personalui, kad jie galėtų užtikrinti tinkamą keleivio pasitikimą.

Keleivių su dviračiais registracija vyksta kartu su keleiviais vykstančiais su transporto priemonėmis.

Atvykstama į Mastokatu 1:

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Keltai plaukiantys maršrutu Helsinkis- Stokholmas 

Maršrutu Helsinkis - Stokholmas plaukia du modernūs kompanijos Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella.

Gabriella

Kruizinis laivas Gabriella buvo pastatytas 1992 m. Juo vienu metu gali plaukti iki 2,400 keleivių. Tai šiuolaikiškas keltas, kuriame keleiviai kviečiami pasinerti į pramogų ir šokių sūkurį. Lave yra puikių restoranų ir kavinių, barų. Dėka profesionalaus renginių organizatoriaus kelte nuolat vyksta įvairūs vaidinimai, šou programos, karaokė vakarėliai. Kelte Gabriella yra vaikų žaidimų kambarys ir jaunuolių video žaidimų erdvė.

Mariella

Kruizinis laivas Mariella puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori ramaus atokvėpio nuo užgriuvusių sunkumų. Čia rasite milžiniškas parduotuves, o jose pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavusių prekinių ženklų produkcijos. Kelte Mariella įrengtos konferencijų salės. Jose yra visa konferencijų įranga. Siūlomas komplektas, į kurį įeina konferencijos dalyvių pietai, paslaugus personalas, bei vaizdo ir garso technika, bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys.


LOADING ...