Keltas Portsmutas - Santanderas

Portsmutas – jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Ispanijos. Būtent iš čia yra vykdomas reisas iš vieno į Anglijos uosto (Porthsmouth) į Ispanijos Santander uostą. Ne paslaptis, kad būtent Anglija bei Ispanija yra dvi ypač gausiai lankomos šalys, todėl kelionės keltu paįvairina pasirinkimo laisvę. Reisai vykdomi net 6 kartus per savaitę. Toks didelis reisų pasirinkimas leidžia ypač patogiai planuoti kelionę, nepriklausomai nuo to, kokia ji yra: jūsų kelionės tikslas yra atvykti į Ispaniją ar iš jos vykti į kitą šalį.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Porthmouth  keltų terminalo

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Kad išvykimas iš šio keltų terminalo būtų patogus ir sklandus, tuo iš dalies jau yra pasirūpinti iš anksto: keltų terminale rasite parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti kelionei būtinų daiktų arba dovanų, kurias galėsite įteikti tiems, pas kuriuos vykstate; čia taip pat veikia ir kavinė, kurioje galėsite aptarti tolimesnius kelionės planus gerdami  kavą arba arbatą, o galbūt atgauti jėgas mėgaudamiesi puikiais užkandžiais. Taip pat galėsite pasinaudoti vonios kambario, mamos bei vaiko kambario paslaugomis.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Į keltų terminalą atvykite  nors valanda anksčiau nei yra nurodytas išvykimo laikas ant bilieto, kadangi keleivių registracija prasideda likus dviem  valandoms iki reiso pradžios.

Atvykstama į Santander keltų terminalo

Adresas: Estacion Maritima, Santander, 39002

Tel: +34 902 108 147

GPS koordinatės:  3.460381,-3.805193

Atvykę į šį keltų terminalą rasite parduotuvę, kavinę, vonios kambarį, mamos bei vaiko kambarį, galėsite pasinaudoti internetu. Pasimėgavę kava, arbata, puikiais užkandžiais turėsite jėgų tęsti kelionę, o jei ji dar nėra suplanuota, tokiu atveju nepraleiskite progos pasinaudoti internetu – jo dėka netruksite sužinoti svarbiausią informaciją apie Santander viešbučius, maitinimo įstaigas, pramogas, susisiekimą ar kitus elementus.

Keltai plaukiantys maršrutu  Portsmutas - Santanderas

Vykstantys šiuo maršrutu vyksta vienu iš keturių keltų. Tokia keltų įvairovė užtikrina, kad rutinos neteks pažinti net ir tiems, kurie šiuo keltu plaukia ypač dažnai. Nepaisant to, kuriuo keltu teks vykti, kiekviename rasite: jaukias ir patogias kajutes, interneto ryšį, restoranus, kavines bei barus, pramogų centrus.


LOADING ...