Keltas Zasnicas – Rionė

Maršrutas Zasnicas – Rionė yra praktiškai vienintelis susisiekimo būdas tarp Danijai priklausančios Bornholmo salos ir Centrinėje Europoje karaliaujančios Vokietijos. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie 3 val. 20 min., o laivas krantus palieka net du kartus per dieną. Kelionės metu galite mėgautis jūra, linksmai pramogauti ir skanauti gurmaniškus patiekalus.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Zasnico keleivių terminalo:

Adresas: Fährfaren Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz, Vokietija

GPS koordinatės: 54.486667, 13.583306

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda tris valandas iki išplaukimo ir pasibaigia likus valandai ir trisdešimt minučių iki kelto inkaro pakėlimo. Keleivių su automobiliu registracija vykdoma laikantis to pačio grafiko. Tikslius laikus reikėtų stebėti keltų tvarkaraštyje, nes jie gali keistis.

Laukiantys keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ar arbata ir pasmaguriauti užkandžiais uosto keleivių terminalo kavinėje.

Atvykstama į Petersens Vej keleivių terminalo:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Keltai plaukiantys maršrutu Zasnicas – Rionė

Maršrutą Zasnicas – Rionė aptarnauja kompanijos Bornholmstrafikken keltai Hammerodde ir Povl Anker. Tai jaukūs laivai. Keliauti jais galima su augintiniais. Abu kruiziniai laivai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių keleivių poreikių. Laivų įgulų nariai prašo apie tai pranešti dar bilietų rezervacijos metu. Keltuose gausu pramogų.:

  • Kruizinis laivas Hammerodde buvo pastatytas 2005 m. (po penkmečio – 2010 m. buvo atnaujintas). Juo vienu metu plaukti gali 400 keleivių ir įgula. Laive yra tradicinių pramogų, tokių kaip galimybė kelto parduotuvėje įsigyti mielų suvenyrų bei būtinų kelionei daiktų. Taip pat laivo poilsio zonose galite skirti laiko šeimos poreikiams ir visi kartu pažaisti stalo žaidimų ar paskaityti spaudos, gerą knygą.
  • Kompanijos Bornholmstrafikken laivas Povl Anker buvo pastatytas 1978 metais. Juo vienu metu gali plaukti net 1,5 tūkst. Tai puikus laivas. Jame yra įrengtos patogios poilsio zonos bei jaukus restoranas. Keliaudami iš Zasnico į Rionę arba iš Rionės į Zasnicą būtinai pasimėgaukite skaniais kelto virėjų pagamintais patiekalais. Taip pat nepamirškite išeiti į atvirą denį ir čia atsigaivinti kava, arbata ir pasigrožėti panorama. Planuojama, kad jis šį maršrutą aptarnaus iki 2018 m.

LOADING ...