Keltas Huk van Holandas – Harvičas

Huk van Holandas – Harvičas yra puiki susisiekimo jungtis tarp Anglijos ir Olandijos, o taip pat tarp Britų salų ir žemyninės Europos. Anglams tai vienas patogiausių maršrutų iki Olandijos. Keliaujant keltu nėra bagažo apribojimų, galima nemokamai vežtis augintinius. Taip pat smagiai praleistas kelionės laikas pramogaujant yra nuostabi alternatyva nepatogiems skrydžiams lėktuvu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Huk van Holando keleivių terminalo:

Adresas: Stena line terminalas - Havennummer 911, Stationsweg 10, Huk van Holandas.

GPS koordinatės: 51.974122, 4.128671

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija vyksta pagrindiniame terminalo pastate. Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, joje galite automobilį palikti trumpalaikiam (valandoms) arba ilgalaikiam (paroms) saugojimui. Nuo to priklausus kaina. Jeigu atvešite svečius, galėsite nesibaiminti ir pusvalandį automobilį statyti nemokamai.

Terminalo pastate yra nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, jauki kavinė.

Atvykstama į Harvičo uostą:

Adresas: Parkeston Quay,
Parkeston,
Harvičas.

GPS koordinatės: 51.946494, 1.252731

Keltai plaukiantys maršrutu Huk von Holandas – Harvičas

Maršrutu Huk von Holandas – Harvičas plaukia du Stena line keltai: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Tai modernūs 2010 metais pastatyti keltai. Šiuo maršrutu keliaujantiems keleiviams yra galimybė nemokamai vežtis su savimi augintinius. Taip pat tūkstantį du šimtus keleivių plukdančiuose laivuose nėra jokių bagažo apribojimų.

Šiuo maršrutu plaukia tiek naktiniai, tiek dieniniai reisai, todėl yra itin patogu pasirinkti Jums tinkamiausią kelionės laiką.

 Stena line keltuose galėsite smagiai papramogauti ir pailsėti. Tai lyg įsimintinos kelionės garantas.

Stena Hollandica

Kelte gausu pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vaikai ir jaunuoliai turi galimybę linksmai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje arba video žaidimų salėje. Taip pat šeimoms organizuojami teatralizuoti vaidinimai ir renginiai įvairiose kelto vietose.

Kelte yra kino teatras, kuriame kiekvieną dieną rodomo naujausi filmai. Šiuolaikiškame laive yra erdvios kajutės ir atskiros zonos Jūsų ramiam poilsiui.

Kelte Stena Hollandica keleiviai kviečiami paskanauti puikių patiekalų bei atsigaivinti gėrimais restoranuose ir baruose. 

Stena Britannica

Nesvarbu, kurioje kelto Stena Britannica erdvėje būsite, visuomet galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Laive galite atsipalaiduoti pasimėgauti puikiu jūros vaizdu, bei paragauti gurmaniškų patiekalų.

Greičiausiai, į namus norisi atsivežti ne tik puikių prisiminų, tačiau ir suvenyrų. Todėl galėsite pasinaudoti galimybe sutaupyti ir apsilankyti kelte esančiose parduotuvėse. Čia dirbančios konsultantės Jums mielai padės išsirinkti kosmetikos, kvepalų, alkocholio, žaislų ar suvenyrų.


LOADING ...