Keltas Klaipėda – Karlshamnas

Klaipėda – Karlshamnas yra puiki jungtis tarp Skandinavijos ir Rytų Europos. Baltijos jūros šalių gyventojams šis maršrutas yra patogus susisiekimas su Švedija, Danija ir Norvegija. Vos viena naktis patogiai įsitaisius kelte ir jau pasiekiamas kelionės tikslas, kai tuo tarpu vykstant kitu būdu, pavyzdžiui, automobiliu, kelionė trunka kelias dienas ir yra išties varginanti. Žvelgiant iš kitos pusės, Karlshamnas – Klaipėda yra patogus maršrutas skandinavams, kurių kelionės tikslas yra Rytų Europa.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Centrinio Klaipėdos terminalo

Adresas: Centrinis Klaipėdos Terminalas, Baltijos pr. 40, LT-93239, Klaipėda, Lietuva.

GPS koordinatės: platuma: N55 º 41'03", ilguma: E21º 08'40"​​​​ 

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta terminalo pagrindinio pastato I-me aukšte. Keleivių su automobiliais registracija vyksta priešais terminalo pastatą esančius įvažiavimo į vidaus teritoriją vartus.

Keleiviai be ir su automobiliais bei sunkiasvoris transportas turi atvykti 2 valandas prieš išvykstant keltui. Transportas su pavojingais kroviniais turi atvykti 3 valandas prieš kelto išvykimo.

Atvykstama į Karlshamno Keltų Terminalą

Adresas: DFDS Seaways AB, Södra Stillerydsvägen 127, SE-374 93 Karlshamn, Švedija.

GPS koordinatės: platuma: N 56º 9' 45.30", ilguma: E 14º 48' 59.68" 

Keltai plaukiantys maršrutu Klaipėda – Karlshamnas

Klaipėda – Karlshamnas maršrutu plaukia DFDS Seaways keltai Optima Seaways, Patria Seaways ir Victoria Seaways. Tai šiuolaikiniai keltai, užtikrinantys patogią kelionę. Šiais keltais galima keliauti su gyvūnais – tereikia įsigyti specialų bilietą.

Optima Seaways

1999 metais pastatytame kelte Optima Seaways įrengtos 252 vietos kajutėse bei 72 vietos sėdimų vietų salone. Keltas pritaikytas neįgaliesiems, yra įrengtos dvi kajutės specialiai pritaikytos judėjimo negalią turintiems keleiviams. Bilietų užsakymo metu galėsite pasirinkti iš 66 įvairaus tipo kajučių.

Patria Seaways

Keltas Patria Seaways pastatytas 1992 metais, jame įrengtos 209​ vietos kajutėse bei 51 vieta sėdimų vietų salone. Viena kajutė pritaikyta neįgaliesiems, keltas pritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms. Užsakant bilietus, galite pasirinkti iš 87 įvairaus tipo kajučių. Kajutės erdvios, daugelis su dideliais panoraminiais iliuminatoriais. Keliaujančius šiltuoju metų laiku, maloniai nustebins lauko baras. Išskirtinė galimybė atsigaivinti atvirame denyje ir pasimėgauti saulėlydžiu.

Victoria Seaways

Victoria Seaways keltas buvo pastatytas 2009 metais, kelte yra įrengtos 399 vietos kajutėse bei 116 sėdimų vietų salone. Keltas pritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms, specialiai įrengta viena kajutė neįgaliesiems. Naujame ir moderniame kelte įrengtos 114 įvairaus tipo kajučių, didelė dalis jų erdvios ir komfortiškos.

DFDS Seaways keltuose plaukiančiuose maršrutu Klaipėda – Karlshamnas keleiviai neabejotinai ras sau tinkamą erdvę praleisti vakarą. Skonio receptorius pamalonins savitarnos restoranas sočiai vakarienei arba užsakomųjų patiekalų restoranas Mare Balticum jaukiam ilgesingam vakarui. Keltuose iki vėlumos veikia du barai, kur galima ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir jaukiai įsitaisius užbaigti dienos darbus, kadangi čia veikia bevielis internetas. Vaikams patiks vaikų žaidimo kambarys, kuriame jie tikrai ras ką veikti, kol tėveliai apžiūrės dovanų parduotuves kelte.


LOADING ...