Keltas Sent Malo – Pulas

Sent Malo yra svarbi jūrinė jungtis tarp Prancūzijos ir Anglijos, tuo tarpu maršrutas Sent Malo -  Pulas yra tinkamiausias tiems Prancūzijos gyventojams arba svečiams, kurie ieško būdo, kaip greitai atvykti į Angliją. Maža to, iš Anglijoje esančio Pulo, į kurį ir atvyksta šio reiso keleiviai, yra ypač lengva pasiekti ir kitas šalies vietoves.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Malo keltų terminalo

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Sent Malo keltų terminale yra viskas, ko reikia, kad išvykimas iš šalies būtų patogus ir sklandus: galėsite pasinaudoti  mamos ir vaiko ir kambariu, Wi fi ryšio internetu, būtinų daiktų  įsigyti parduotuvėje, o tie, kurie nespėjo prieš kelionę pasimėgauti karštu puodeliu kavos, galės tai padaryti keltų terminale veikiančioje kavinėje.

Registracija prieš išvykstant

Visi išvykstantys šiuo reisu turi užregistruoti. Registracija yra pradedama likus dviem valandoms iki išvykimo,  tad į keltų terminalą  būtina atvykti likus ne mažiau, kaip 1 valanda iki išvykimo. Jei vyksite  automobiliu, tokiu atveju  registracija bus reikalinga ir jūsų transporto priemonei.

Atvykstama į Pulas keltų terminalą

Adresas: The Passenger Terminal New Harbour Road South Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel: 01202 207215

Pulo keltų terminale yra viskas, ko reikia, kad jūsų viešnagė Anglijoje būtų jauki ir patogi -  čia rasite ne tik mamos ir vaiko kambarį, veikia Wi fi internetas ryšys, o informacijos biure jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Malo - Pulas

Condor Liberation

Condor Liberation dovanos tik pačius geriausius įspūdžius. Taip yra todėl, kad tai – naujausias yra ypač daug puikių privalumų turintis keltas.

Condor  Rapide

Ypač didelis greiti, kurį gali išvystyti šis keltas yra priežastis, kodėl bet kuri distancija bus įveikta per labai trumpą laiko tarpą. Džiugina ir tai, kad be didelio  greičio ir galimybės greitai pasiekti kelionės tikslą, keltas vilioja ir daugybe įdomių pramogų.

Commodare Clipper

Kad kelionė neprailgtų, kelte rasite viską, ko reikia smagiam laiko praleidimui: daug pramogų, skirtų tiek vaikams, tiek suaugusiems; skanius užkandžius, karštus bei gaivius gėrimus.


LOADING ...