Keltas Kalė – Doveris

Kalė – svarbią reikšmę turinti Prancūzijos vietovė: iš čia vykdomi reisai įvairiomis kryptimis. Vienas populiariausių pasirinkimų yra Kalė – Doveris maršrutas, suteikiantis galimybę Prancūzijos gyventojams ir jos svečiams greitai pasiekti Angliją.

Maršrutas Kalė - Doveris jungia Prancūziją ir Angliją. Tai populiarus maršrutas vykstantiems iš Vakarų Europos į Angliją, kadangi Kalė uostas yra patogiai pasiekiamas greitkeliais iš Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos ir, žinoma, visos Prancūzijos. Keliaujančių srautai šiuo maršrutu dideli, o keltas pasirenkamas vis dažniau dėl patogumo – kelionė trunka vos 90 minučių, nes Kalė ir Doveris tėra atskirti 32 km jūros ruožo.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kalė keltų terminalo

Adresas: DFDS Seaways Car Ferry Terminal, 62100 Calais, France.

GPS koordinatės: 50:57:58; 1:51:43

Kalės keltų terminalas yra didžiausias Prancūzijoje, čia kasdien atvyksta ir išvyksta tūkstančiai žmonių. Atkreipkite dėmesį, jog dėl didelių keleivių srautų, reikėtų skirti kiek daugiau laiko registracijos procesui. Terminale sekite ženklus, kurie nuves jus prie reikiamos registracijos vietos.

Kaip ir keliaujant kitais Prancūziją ir Angliją jungiančiais maršrutais, Kalė keltų terminale  pirmiausia reikia praeiti pasų kontrolę, o tuomet  vyksta įsiregistravimas į keltą. Registracija baigiasi 45 minutės iki kelto išvykimo, tad rekomenduojama nevėluoti. Dienomis, kuomet tikimasi didesnio keleivių antplūdžio, į terminalą reikėtų atvykti apie 90 min iki kelto išvykimo.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Visai nesvarbu, koks yra jūsų amžius, mėgstate keliauti ar ne, pirmą kartą keliaujate ar ne, vienas pirmųjų darbų, kurį jums teks atlikti, yra registracija. Užsiregistruoti turi kiekvienas keleivis. Ji  pradedam likus kelioms valandoms iki išvykimo. Tie, kurie nuspręs vykti be automobilių, juos palikti gali automobilių stovėjimo aikštelėje. Keleivių įlaipinimas prasideda likus 30 minučių iki išvykimo.

Atvykstama į Doverio keltų terminalą

Adresas: Dover eastern Docks terminal, Dover, Kent, CT16 1JA

GPS koordinatės: 51.07.588 001.19.624​

Doverio keltų terminalas yra kone vienas judriausių pasaulyje, čia kasdien atplaukia ir išplaukia keleiviniai ir krovininiai keltai. Atvykti į terminalą labai paprasta, čia veda visi keliai.  Doverio keltų terminalas dirba ištisą parą, 7 dienas per savaitę.

Keltai plaukiantys maršrutu Kalė - Doveris

Iš Prancūzijos į Angliją maršrutu Kalė - Doveris reguliariai plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Côte des Dunes, Côte des Flandres ir Calais Seaways. Visi trys paminėti keltai yra neseniai atnaujinti ir pritaikyti būtent Kalė - Doveris maršrutui bei šiuo maršrutu keliaujančių keleivių poreikiams. Šviesios erdvės, skandinaviškas stilius, naujausios technologijos – šito reikėtų tikėtis įlipus į bet kurį maršrutu plaukiantį keltą.

Pusantros valandos trukmės kelionė neprailgs erdviame kelte, kur veikia baras, kavinė, restoranas, įrengtos jaukios vietos pasisėdėjimams prie kavos puodelio, vaikų žaidimo aikštelės bei žaidimų kambariai, dovanų parduotuvės.

Kalė - Doveris maršrutas vykdomas 5 keltais (vieno reiso metu plaukia 1 iš 5 keltų). Visuose keltuose yra kajutės, maitinimo įstaigos. Kelto keleiviai turi galimybę naudotis internetu. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurių kelionė dar nėra suplanuota: kol plaukite keltu,  naudodamiesi internetu galite planuoti likusią kelionės dalį. Neretai suaugę keliautojai vyksta su mažamečiais vaikais ar naminiais augintiniais. Jei ir jūs esate vienas iš tų keliautojų, kurį lydi būtent tokia smagi ir miela kompanija, verta iš anksto  žinoti, kad nuobodžiauti jūsų bendrakeleiviams tikrai neteks: vaikai galės smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje ir ten susirasti naujų draugų, o kiekviename kelte gausu zonų, po kurias galėsite vaikščioti kartu su augintiniais.

Spirit of Britain

Kelto keleiviai turi galimybę naudotis internetu. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurių kelionė dar nėra suplanuota: kol plaukite keltu,  naudodamiesi internetu galite planuoti likusią kelionės dalį.

Spirit of France

Neretai suaugę keliautojai vyksta su mažamečiais vaikais ar naminiais augintiniais. Jei ir jūs esate vienas iš tų keliautojų, kurį lydi būtent tokia smagi ir miela kompanija, verta iš anksto  žinoti, kad nuobodžiauti jūsų bendrakeleiviams tikrai neteks: vaikai galės smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje ir ten susirasti naujų draugų.

Pride of Cantebury

Galimybė lepintis virtuvės šefų kurtais patiekalais.

Pride of Kent

Kelte gausu zonų, po kurias galėsite vaikščioti kartu su augintiniais.

Pride of Burgundy

Garantuotas smagus laikas visai šeimai – naudokitės interneto teikiamas privalumais, įsigykite pirkinių, leiskite laiką žaidimų kambaryje.


LOADING ...