Keltas Treleborgas – Rostokas

Keltų linija Treleborgas – Rostokas jau daugelį metų yra itin populiari jungtis tarp Švedijos ir Vokietijos. Centrinės Europos gyventojams šis maršrutas yra vienas patogiausių būdų pasiekti Skandinavijos šalis, o Skandinavijos gyventojams – centrinę Europą. Vos septynios valandos kelte, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami, ragaudami gurmaniškus patiekalus, bei ilsėdamiesi, praskrieja kaip viena minutė.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kontinentplan

Adresas: Kontinentplan, 231 23 Treleborgas

GPS kordinatės: 55.372194, 13.152306

Kelte keleivių patogumui įrengta parduotuvė, kavinė, išvykimo salėje galima naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trim valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi likus valandai ir trisdešimt minučių iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Keltų terminalą Rostoke:

Adresas: Rostock, Überssehafen, Zum Fährterminal 1, 17147 Rostock, Vokietija.

GPS kordinatės: 54.15168, 12.10058 (TT-Line)

Keleivių terminale galima ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau ir  rasti parduotuvę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.            

Užsiregistravę keleiviai kviečiami į išvykimo salę, kurioje laukiama keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų yra galimybė pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos ar arbatos terminale esančioje kavinėje.

Keltas plaukiantys maršrutu Treleborgas - Rostokas

Treleborgas - Rostokas du Stena line keltai: Skane ir Mecklenburg – Vorpommern. Kiekvienu iš jų vienu metu keliauti gali net iki šešių šimtų žmonių. Kelionė trunka vos septynias valandas, kurių metu keleiviai kviečiami:

  • Apsilankyti kelto parduotuvėse, kuriose rasite kosmetikos, kvepalų, žaislų suvenyrų ar kitų kelionei būtinų daiktų, o visuomet pasirengęs pagelbėti personalas Jums padės pasirinkti iš didelio asortimento.
  • Kelte vaikai gali žaisti vaikų žaidimų kambaryje.
  • Pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre.
  • Pasimėgauti jūra ir jos bangų muša.
  • Šokių salėje galite smagiai pašėlti iki ryto, skambant profesionaliai muzikai.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keltu galima keliauti su augintiniais. Apie tokį poreikį reikia nepamiršti pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...