LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Dunkerque Seaways

Kompanija DFDS Seaways visiems mėgstantiems keliauti patogiai ir maloniai siūlo išmėginti kelionę moderniu keltu Dunkerque Seaways, kuris jungia Angliją su Prancūzija. Keltas plaukia kiekvieną dieną maršrutu Doveris – Diunkerkas. Keltas iš uosto išplaukia iki 24 kartų, o pati kelionė trunka vos 2 val. Tikslius kelto išvykimo ir atvykimo laikus galite sužinoti keltų tvarkaraštyje. 


Keltas Dunkerque Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Dunkerque Seaways techninė informacija:

  • Keltas pastatytas 2005 metais;
  • Kelte telpa 1000 keleivių ir 250 automobilių;
  • Ilgis: 186 m;
  • Plotis: 28 m;
  • Greitis: 20,5 mazgai.

Maitinimas

Kelionė keltu Dunkerque Seaways trunka 2 val., kurių metu turiningai praleisti laiką ir nuraminti skandį galėsite viename iš kelto restoranų ar kavinių.

24/7 kelte veikia puikus restoranas  „7 Seas“, kuriame galima pasimėgauti ne tik skaniais užkandžiais, karštais patiekalais ir desertais, kurie skonio receptoriams taps tikra palaima, bet ir pasigrožėti pasakišku vaizdu, atsiveriančiu pro panoraminius restorano langus. Restorane taip pat yra vegetariškų patiekalų ir vaikų meniu. Čia kiekvienas laukiamas bet kuriuo paros metu.

„Lighthouse cafe“ – jauki kavinukė kelte, kurioje galima atsipalaiduoti prie kavos ar arbatos puodelio, paskanauti kepiniais, šaltais ir karštais užkandžiais, gaiviaisiais bei stipriaisiais gėrimais ar tiesiog pasimėgauti svajingu kelto siūbavimu ir pažiūrėti TV žinias.  Kavinė dirba visą parą.

Jaukus ir stilingai įrengtas užkandžių bare „Horizon Snack Bar“ kiekvienas ras, kuo save palepinti. Bare taip pat yra platus karštųjų ir šaltųjų gėrimų meniu. Užkandžių baras „Horizon Snack Bar“ dažniausiai veikia sezono metu, kai keltu vysta didesnis žmonių srautas.

Pramogos

Nors kelionė keltu Dunkerque Seaways trunka neilgai, tačiau mažiesiems keliautojams 2 val.  gali prailgti. Kad vaikai smagiai praleistų laiką, o jų tėveliai galėtų atsipalaiduoti, kelte įrengtas vaikų žaidimų kambarys „Pirate Island“, kuriame galima piešti, spalvinti, žiūrėti linksmus animacinius filmukus.

Jei pamiršote nupirkti lauktuves namiškiams ar draugams, tai padaryti galėsite kelte veikiančioje parduotuvėje, kurioje galima rasti kvepalų, kosmetikos priemonių ir kitų mielų smulkmenų.

Augintiniai

Keltas Dunkerque Seaways yra draugiškas gyvūnams. Jei keliauti planuojate su augintiniu, įsigydami kelto bilietą nepamirškite pažymėti, kad kartu su jumis keliaus ir naminis gyvūnas. Augintiniai gali būti pervežami specialiose kajutėse arba palikti krovininiame denyje stovinčiame automobilyje. Jei nenorite skirtis su gyvūnu, galite kartu gyventi kajutėje, tačiau turite išsipirkti visą kajutę. Užsakyti dvi vietas keturvietėje kajutėje negalima. Kajutėje turi pasirūpinti, kad gyvūnas neliptų ant lovos, būtų specialiame narve arba turėtų pavadį nei antsnukį.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Dunkerque Seaways, plaukiantis maršrutu Doveris – Diunkerkas yra pritaikytas neįgaliesiems. Visi kelte esantys praėjimai ir liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių matmenis. Užsakinėjant kelto bilietus, nepamirškite pažymėti, kad bus reikalingas neįgaliesiems skirtas bilietas. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems.