LOADING ...

DFDS Seaways keltas - Liverpool Seaways

Liverpool Seaways yra patogus kompanijos DFDS keltas, kuris jungia Švediją su Estija arba Skandinaviją su Baltijos šalimis. Maršrutu Kapelskare – Paldiski keltas plaukia kasdien į abi puses. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Liverpool Seaways.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Liverpool Seaways techninė informacija

  • Pastatymo metai: 1997
  • Klasė: DNV
  • Keleivių vietų skaičius: 312 (276 kajutėse ir 36 sėdimos vietos salone)
  • Krovinių talpa: 2200 l/m
  • Ilgis: 186
  • Plotis: 25.6
  • Bruto tonažas: 21856 t
  • Greitis: 18 mazgų
  • Variklio galingumas: 2x7800 kW

Apgyvendinimas

Kelte Liverpool Seaways įrengtos 72 kajutės. Visos kajutės tvarkingos, įrengtos patogiam poilsiui, skiriasi tik kajučių dydis, kurį galite pasirinkti užsakymo metu. Kiekvienam keleiviui pagal poreikius ir galimybes: didesnės, erdvios ir šviesios dvivietes Commodore de lux kajutes, tradicinės dvivietes ar keturvietes kajutes su iliuminatoriais arba keturvietės be jų. Kiekvienoje kajutėje įrengtas dušas ir WC, kabykla drabužiams, duodama švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelte taip pat yra erdvūs sėdimų vietų salonas su reguliuojamais krėslais ir su panoraminiais iliuminatoriais. Šalia salono atskiroje patalpoje yra keleivių WC bei dušai. 

Maitinimas

Kelto Liverpool Seaways restorane maitinimas organizuojamas savitarnos principu. Restoranas skirtas tiek išalkusiems, tiek gurmanams. Platus karštų patiekalų, užkandžių, desertų ir gaiviųjų gėrimų pasirinkimas, tad kiekvienas keleivis galės palepinti savo skonio receptorius. Užsisakyti ir apmokėti už pusryčius bei vakarienę šiame restorane, galima ir užsakant bilietus internetu. Maitinimosi šiame restorane kainos užsakant internetu: suaugusiems (16+) pusryčiai 6,5 €, pietūs 14 €,  vakarienė 14 €; vaikams (4-15) pusryčiai 3,25 €, pietūs 7 €, vakarienė 7 €. Vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas. Pastaba: kainos gali kisti.

Pramogos

Kelte įrengtame stilingame Kapitono bare galima jaukiai šnekučiuotis prie vyno taurės ar alaus bokalo su naujai sutiktais kelionės draugais. Gražioje aplinkoje galima leisti valandų valandas. O įrengtas didelis TV ekranas neleis praleisti svarbiausių TV varžybų ar muzikinių laidų.

Mažiesiems keliautojams netruks pramogų ir užsiėmimų vaikų žaidimų kambaryje. Čia keliautojai galės užsiimti konstravimu, piešimu, žaidimu įvairiais žaislais ar video filmukų žiūrėjimu.

Kelte taip pat veikia dovanų parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti vertingų lauktuvių namiškiams ar dovanų draugams.

Augintiniai

DFDS Seaways keltu Liverpool Seaways gali keliauti ir jūsų  augintinis. Keleiviams su naminiais gyvūnais kelte skirtos 2 keturvietės kajutės. Prieš užsakant bilietą kelionei su gyvūnu, susisiekite su pardavimo skyriumi. Keliaujant su gyvūnu, reikia laikytis elementarių pervežimo taisyklių: gyvūnui neleidžiama lipti ant lovos, jis turėtų būti gyvūno narve arba su pavadžiu ir antsnukiu. Gyvūnas gali būti paliktas ir automobilyje, krovinių skyriuje.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Liverpool Seaways yra pritaikytas keliaujantiems neįgaliesiems, yra išskirtos dvi keturvietės kajutės keleiviams su judėjimo negalia. Kelte praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Penktame denyje esantys viešieji tualetai pritaikyti neįgaliesiems.  Prieš užsakant bilietus neįgaliesiems būtina susisiekti su pardavimų skyriumi. Rekomendacijos su DFDS keliaujantiems neįgaliesiems