LOADING ...

Keltai į Didysį Jarmutą

Didysis Jarmutas yra vienas iš Anglijos miestų. Paprastai šis miestas yra vadinamas kur kas trumpiau – ne Didžiuoju Jarmutu, o tiesiog Jarmutu. Nors nėra tikslių duomenų, kuomet buvo įkurtas šis vaizdingas Anglijos miestas, tačiau verta paminėti tai, jog šiame mieste yra ir puikus pajūrio kurortas, kuris istoriniuose šaltiniuose minimas jau nuo 1760 metų. Maža to, šis miestas nuo prieš kelis šimtus metų buvo ypač garsus puikiai išvystyta žuvininkystės pramone. Miestas, užimantis beveik 18 kv. km plotą turi daugiau nei 97 000 gyventojų.

Šiame mieste rasite viską, ko reikia, kad dienos praleistos Didžiajame Jarmute būtų įdomios ir turiningos. Jūsų laukia viešbučiai, kavinės, parduotuvės, muziejai, puikiai išvystytas susiekimas. Daug svarbios informacijos apie šį miestą, susisiekimo, apgyvendinimo, maitinimo keliones yra pateikiama internete, todėl planuoti keliones savarankiškai yra ypač patogu. Na, o jei jau atvykę į šį miestą pastebėsite, k kad vis dar trūksta tam tikros informacijos, užsukite į čia veikiantį informacijos centrą –  jame trūkstama informacija  bus suteikta greitai, profesionaliai bei nemokamai.


Keltai i Didysį Jarmutą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Didysį Jarmutą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Didysį Jarmutą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Didįjį Jarmutą

Keltų kompanija Isle of Wight vykdo maršrutus įvairiomis kryptimis,  o vienas iš jų yra maršrutas Didysis Jarmutas – Limingtonas. Tai – puiki galimybė greičiau nei per vieną valandą saugiai bei patogiai atvykti iš vieno Anglijos uostamiesčio į kitą.

Keltas į Didįjį Jarmutas – viena patogiausių krypčių

Jei ankstesnių laikų keliautojai nebuvo labai reiklūs kelionių kokybei, tai, nesunku pastebėti, kad bėgant laikui, keliautojų lūkesčiai vis auga ir didėja. Negana to, šių dienų keliautojai vardija vis daugiau ir daugiau kriterijų, kuriuos turi atitikti kelionė, o vienas iš jų yra patogumas.  Ne išimtis yra ir kelionė į Jarmutą: ji turi būti patogi. Būtent tokia ir yra ir tai patvirtina daug  ne vienas argumentas:

  1. Kelionę planuoti galite ir bilietus jai įsigyti bet kuriuo sau patogiu metu;
  2. Kelionė su mylimais augintiniais taip pat yra įmanoma;
  3. Keltas, kuriuo plauksite, yra suprojektuotas taip, kad jame patogiai jaustųsi bet kurio amžiaus keliautojas;
  4. Kelionė truks mažiau nei valandą, tad tai yra puikus pasirinkimas norintiems taupyti savo laiką.