LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Flavia

Stena Flavia yra modernus Stena line keltas, kuris jungia Latviją su Švediją ir vyksta maršrutu Ventspilis – Nineshamnas. Keltas išplaukia iš uosto vakare, o kelionė trunka vienuolika valandų. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Flavia.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Flavia techninė informacija

  • Laivo tipas: Tipas B
  • Laivo ilgis: 186 m
  • Pagamintas: 2009
  • Talpinamų mašinų: 200
  • Talpinamų žmonių: 830

Apgyvendinimas

Kelte Stena Flavia įrengtos įvairaus tipo kajutės. Kajutės yra: dvivietės ekonominės klasės, bei keturvietės, išorinės, vidinės, pritaikytos neįgaliesiems, šeimyninės. Taigi, galima išsirinkti tinkamiausias kajutes pagal savo poreikius. Visose kajutėse yra patogios lovos, dušas, tualetas, drabužių kabykla, švari patalynė ir rankšluosčiai.

Taip pat kelte yra erdvios sėdimosios vietos, su šalia esančiu vonios kambariu. Iš viso keltu plaukti gali 830 žmonių.

Maitinimas

Kelte Stena Flavia patyrę virtuvės meistrai, savitarnos restorane, nustebins net išrankiausius gurmanus. Savitarnos restorane pusryčiams, pietums ir vakarienei siūloma paragauti įvairių Baltijos šalims būdingų patiekalų ir gėrimų. Nedidelis ir jaukus restoranėlis puikus pasirinkimas norintiems kažko išskirtinio ir kasdieniško. Restorane rekomenduojama pusiau formali apranga. 

Rezervuokite vakarienės bei pusryčių kompleksą iš anksto ir sutaupykite. Vakarienės ir pusryčių komplektas kainuoja vos 15 Eur. (perkant su bilietu, iš anksto). Užsisakius atskirtai - vakarienė kainuos 13 EUR, pusryčiai- 7 EUR. Perkant bilietus galėsite iš anksto pasirinkti patiekalus iš meniu.

Pastaba: kainos gali keistis. 

Pramogos

Kelte veikia puikus baras, kuriame galėsite pasimėgauti popietine kava arba tauriaisiais gėrimais, vakare. Iš baro atsiveria nepakartojamas Baltijos jūros vaizdas. Bare, prie kavos puodelio galima paskaityti spaudą, ramiai paplepėti ar pabaigti dienos darbus (veikia Wi-Fi).

Parduotuvės – puiki vieta įsigyti būtinų kelionei daiktų ir suvenyrų. Platus asortimentas ir geros kainos maloniai nustebins.  Įsigyti kvepalai, gėrimai, saldumynai, kosmetikos gaminiai ir kitos, įvairios, smulkmenos ilgai primins kelionės malonumus.

Mažiesiems keliautojams skirtas vaikų žaidimų kambarys. Ryškiaspalviame kambaryje nuobodžiauti neliks laiko dėl žaidimų, galimybė piešti, lipdyti, konstruoti ir animacinių filmų.

Augintiniai

Naminiai gyvūnai (šunys / katės) vežami iš anksto susitarus. Gyvūnus draužiama laikyti kajutėse. Augintiniai turėtų likti automobilyje ar būti uždaromi į specialų narvą, laive. Gyvūnų narvai saugomi viršutiniame atvirame denyje, netoli registratūros. Būtina turėti augintinio veterinarinį pasą, kuris galioja šalyje, į kurią vykstama.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Stena Flavia yra pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. Praėjimai bei liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Kajutės ir tualetai taip pat yra pritaikyti prie neįgaliųjų poreikių. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti apie specialiuosius poreikius.