LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Mersey

Stena line keltas Stena Mersey kasdien keliauja maršrutu Belfastas – Liverpulis. Ši keltų linija yra patogiausia susisiekimo jungtis tarp Airijos ir Anglijos. Kelionė trunka vos aštuonias valandas, kurias galite paskirti pramogoms ir poilsiui. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Mersey.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Mersey techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 40m
  • Pagamintas: 2005
  • Talpinamų mašinų: 85
  • Talpinamų žmonių: 980

Apgyvendinimas

Keltu Stena Mersey vienu metu gali plaukti iki devynių šimtų aštuoniasdešimt žmonių bei visuomet pagelbėti pasiruošęs personalas. Kelte yra puikiai įrengtos keturvietės ir dvivietės, bei šeimyninės, komforto klasės kajutės. Kajutėse rasite visko ko reikia maloniam poilsiui.

Kelte Stena Mersey yra kajutės pritaikytos prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu. 

Maitinimas

Kelte Stena Mersey yra net trys jaukūs restoranai ir barai, kuriuose galėsite skaniai papusryčiauti, papietauti ar pavakarieniauti, bei užkąsti gurmaniško skonio užkandžių. Taip pat kelte keleiviai kviečiami atsigaivinti kava, arbata, gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimais

Keliaudami keltu Stena Mersey turite galimybe pasinaudoti išskirtiniu Stena Plus pasiūlymu, kuris leis Jums mėgautis asmeniniu aptarnavimu, pasirinkti užkandžius bei pagrindinius patiekalus iš specialaus meniu, paskanauti nemokamų gėrimų ir ilsėtis uždaroje ložėje. Galite užsisakyti pusryčius tiesiai į kajutę. Yra papildomų sąlygų.

Pramogos

Stena Mersey keltas - lyg visas pramogų kompleksas. Kelionė prabėgs kaip akimirka, kurios metu galėsite ne tik mėgautis išskirtiniais patiekalais, tačiau ir naujausiais filmais kino teatre.

Taip pat taupyti laiką ir nelaukti tursitinių maršrutų, o laive įsigyti suvenyrų, kosmetikos, alkocholio, žaislų ar kitų prekių ir tokiu būdu dar sutaupyti iki 50 proc. pirkinių vertės.

Kelte Stena Mersey veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, todėl be vargo galėsite pabaigti savo darbus. Tuo tarpu vaikai kviečiami į žaismingą vaikų žaidimų kambarį. 

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Stena Mersey yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių. Kelte yra specialiai įrengtos kajutės, o laivo praėjimai ir liftai pritaikyti prie standartinių neįgaliųjų vėžimėlių išmatavimų. 

Augintiniai

Keltas Stena Mersey  - draugiškas keliaujantiems su augintiniais. Su savimi gyvūną galite vežti visiškai nemokamai.